Suuhügieen breketravi ajal

дек. 21 •

Korralik süühügieen breketravi ajal on õnnestunud ravi eelduseks. Bakteriaalne katt kahjustab hambakudet, põhjustades demineraliseerunud valgeid alasid hambal, mis hakkavad silma eelkõige breketite eemaldamise järgselt. Halva süühügieeni tõttu rikutud defekte saab ainult plommidega esteetilisemaks muuta. Hoolikas hambapesu ja fluoriide sisaldava hambapasta kasutamine aitab tugevdada hambaemaili.

Gum Sunstari ortodontilised suuhügieeni vahendid.


Lisaks regulaarsele hambapastaga harjamisele hommikuti ja õhtuti peaks kasutama suuvett ja hambaniiti. Gum Sunstar on väljatöötanud spetsiaalsed hügieenitooted breketite kandjatele. Ortodontilised hambaharjad ja hambavaheharjakesed on erilise kuju ja suurusega ning nendega pääseb mugavalt hammaste ja kaaretraadi vahele. 


Hammaste harjamisega saab puhastada vaid 3/4 hambapinnast. Hambaniidi kasutamine aitab eemaldada hambakatu lisaks hambavahelt ka igemetaskust, vältides niimoodi igemepõletikku. Spetsiaalne ortodontiline niit on otsast vahatatud ning breketite kaaretraadi alla on lihtne pääseda. Samuti saab sellist hambaniiti kasutada retensioonitraadi puhastamiseks.  Телефон: (+372)5049423|  Faehlmanni 5 |  Tallinn 10125