Брекетов нельзя стесняться!

Сегодня пациент пожелал поставить синие резинки вокруг брекетов. Здорово, когда брекетов не стесняются!

Далее »

Лечение брекетами делает счастливым!

Исследования показывают, что среди прошедших лечение брекетами людей, меньше депрессий и давление также в порядке. Причина проста! С ровными зубами хочется улыбаться, благодаря гармонам счастья у вас хорошее настроение и внутреннее спокойствие.


Далее »

Изменения благодаря Брекет лечению.

Лечение длилось на протяжении двух с половиной лет. Начало лечения было трудным, приходилось следить за тем, что бы пациент правильно чистил зубы и конечно же исключил из рациона твердую пищу. Бpекет систему активировали и корректировали каждые 5-6 недель. Четыре раза за время лечения брикеты отклеивались или ломались ,в связи с тем,что пациент не соблюдал правила. Твердые продукты такие как морковь, яблоки и.т.д. перед приёмом необходимо порезать на кусочки. 


Далее »

Breketravi с 20 по 26 июля в отпуске!

Начиная с 27 июля регистрируем новых пациентов на консультации по телефону 64 61 493. Красивого лета!
  
Далее »

Mess Ilu Sõnum 2015 kevad

Rõõmustav uudis - sellel nädalavahetusel toimub Mess Ilu sõnum. Tulge uudistama boksi number 41. Breketravi üldküsimustele vastab Dr. Reet Karelson.
Далее »

Тем не менее - Улыбайтесь!

После брекетоб зубы в ряду и улябка намного красивее. Лечение брекетами длится минимум год.

Далее »

Золотые брекеты

 Зачем стыдиться брекетов, если они делают твои зубы ровными, а улыбку красивой? Золотые брекеты придают блеск и это хорошая альтернатива белым и железным брикетам.

 
Далее »

Выравнивание зубов при помощи прозрачных кап.

Выравнивание зубов прозрачными капами это не самый инновационный способ в наше время. Иной раз быстрый и красивый результат подарят вам простые и современные брекеты. Будь они керамические, железные или золотые? На внутренней или внешней поверхности зубов. Это зависит от желания и возможности пациента. Сегодня была интересная лекция, где получили множество интересных идей и опыта.Далее »

Incognito breketite puhastamine

Elektrilise hambaharjaga alustatakse hammaste puhastamist nn. mälumispindadelt, kuna seejärel on harjased pehmemad ning igemete harjamine ei ole nii tundlik ja ebamugav. Illustreeriv video on ka you tubis.


Incognito breketite puhastamine jaotatakse erinevateks etappideks. Kõige mugavam on kasutada Oral B elektrilist hambaharja (Oral B Triumph, Orthodontic Power Brush) koos ortodontilise otsikuga (Orthodontic Tip).


Далее »

Incognito breketite tutvustus

Incognito breketid valmistatakse igale patsiendile individuaalselt www.breketid.ee. 3D skanneriga luuakse kolmemõõtmeline mudel, mille abil reastatakse hambad, disainitakse breketid ja valmistatakse kaaretraadid, seega on kogu breketsüsteem täpne, efektiivne ja võimalikult mugav. Hammaste nihutamine toimub ainult soovitud suunas ja ulatuses. Breketid kleebitakse hammastele spetsiaalse kape abil ning nendega harjumiseks kulub paar - kolm päeva. Peale breketite paigaldamist tuleb teil külastada ortodonti, et aktiveerida breketeid ja vahetada kaaretraate.Далее »

Ortodondiline ravi incognito breketitega

Ortodontiline ravi Incognito süsteemiga võimaldab hambaid reastada ilma nähtavate breketiteta. Kogu konstruktsioon valmistatakse spetsiaalselt iga patsiendi jaoks eraldi. Breketid paigutatakse hammaste sisemistele pindadele ja mitte keegi ei näe, et teil on breketid!
Sageli loobutakse orodontilisest ravist esteetilisel kaalutlusel, kuna arvatakse, et breketid on liiga silmatorkavad. Incognito breketid on parim valik, kui soovite keelepoolseid breketeid ning teile on oluline mugavus, ilu ja sirged ning terved hambad.Далее »

Soodapuhastus e. pärlipesu

Hammaste valge tooni taastamiseks piisab teinekord ainult professionaalsest soodapuhastusest. Sageli on hammastele tekkinud tumedad pigmenteerunud alad, mida ei ole võimalik hambaharja ja pasta abil eemaldada. Air-flow aparatuuri kasutamisel poleeritakse hambapinnad spetsiaalse soodapulbri ning vee ja õhu survel. Kuna puhastuse järgselt muutuvad hambad säravaks ja siledaks, nimetatakse protseduuri illustreerivalt ka pärlipesuks.Далее »

Ortodontide konverents 2014

Sellel aastal toimus üleeuroopaline ortodontide konverents Varssavis, kus sai kuulata loenguid ning tutvuda kaasaegsete ravivahendite ning tehnoloogiaga- Sala Kongresowa (PKiN).


Далее »

Breketite eemaldamise järgselt

Iga päev paigaldame mõnele patsiendile breketeid. Reeglina on patsiendid breketite kleepimise järgselt väga rahulolevad, sest see on ju samm lähemale ilusale naeratusele. Kuid breketite eemaldamise järgne õnnetunne on igal juhul jagamist väärt. — at Breketravi.


Далее »

Hammaste eemaldamine on teinekord vajalik

Enne breketravi alustamist on mõnikord vajalik eemaldada hambaid. Ruumipuuduse tõttu on sageli hambad kuhjunud ning breketite paigaldamisel kalduksid hambad lõualuust eemale ning tulemus ei jääks ilus. Samuti kaoks hambaid ümbristev ige ja tegelikult on ka liigselt kallutatud hammastel väiksem luuline tugi. Õige raviplaan on ilusa tulemuse ja õige hambumuse eelduseks.


Далее »

Результат лечения брекетами

Сегодня сняли брекеты счастливому обладателю красивой улыбки. Пациент счастлив и доволен. Результат за 10 месяцев !—  Breketravi.


Далее »

Valgete hammastega on palju julgem naeratada

Mingis mõttes võib hammaste valgendamist võrrelda juuste helendamisega. Paljud teavad, et tulemused võivad olla erinevad. Sõltuvalt materjali kvaliteedist ja spetsialisti oskustest. Breketravi pakub erinevaid valgendamise võimalusi nii kabinetis, kui kodus valgendamiseks. Igal juhul tundub, et Ilse DeLangel (Hollandi eurolaulik 2014) on vedanud nii juuksuri, kui hambaarstiga. Loomulikult on laul ka super


Далее »

Ретензия

После лечения брекетами, зубы хотят вернутся на первоначальное место. Для избежания этого, вам необходим ретензионный аппарат. Чаще всего прозрачную капу или железную провoлку.


Далее »

Ülemaailmne suutervise päev

Täna on ülemaailmne suutervise päev- hoolitsega siis ilusti oma hammaste eest nii täna, homme kui ka edaspidi...ja ilusat kevade algust! 


Далее »

Лечение брекетами для взрослых.

Лечение брекетами среди взрослых в Эстонии наберает популярность. Первая из причин - современные брекеты миниатюрные и деликатные. На сегодняшний день у пациентов есть возможность выбрать между брекетами различного качества в различный ценовой категории. При составлении плана лечения, врач руководствуется желанием и нуждой пациента.


Далее »

Oртодонтического лечения с брекетами

Hammaste tervis sõltub suurel määral suuhügieenist. Sirgeid hambaid on lihtsam puhastada ning kaariese ja igemete haiguste tekkimise risk on väiksem. Hambaarstil on keeruline pakkuda patsiendile parimaid lahendusi, kui hambumusprobleemid on jäänud lahendamata. Kaldunud ja keerdunud hammastel hakkavad täidised murduma ja raskem on valmistada proteese.

Далее »

Suuhügieen breketravi ajal

Korralik süühügieen breketravi ajal on õnnestunud ravi eelduseks. Bakteriaalne katt kahjustab hambakudet, põhjustades demineraliseerunud valgeid alasid hambal, mis hakkavad silma eelkõige breketite eemaldamise järgselt. Halva süühügieeni tõttu rikutud defekte saab ainult plommidega esteetilisemaks muuta. Hoolikas hambapesu ja fluoriide sisaldava hambapasta kasutamine aitab tugevdada hambaemaili.

Gum Sunstari ortodontilised suuhügieeni vahendid.


Lisaks regulaarsele hambapastaga harjamisele hommikuti ja õhtuti peaks kasutama suuvett ja hambaniiti. Gum Sunstar on väljatöötanud spetsiaalsed hügieenitooted breketite kandjatele. Ortodontilised hambaharjad ja hambavaheharjakesed on erilise kuju ja suurusega ning nendega pääseb mugavalt hammaste ja kaaretraadi vahele. 


Hammaste harjamisega saab puhastada vaid 3/4 hambapinnast. Hambaniidi kasutamine aitab eemaldada hambakatu lisaks hambavahelt ka igemetaskust, vältides niimoodi igemepõletikku. Spetsiaalne ortodontiline niit on otsast vahatatud ning breketite kaaretraadi alla on lihtne pääseda. Samuti saab sellist hambaniiti kasutada retensioonitraadi puhastamiseks.  


Далее »

Breketravi startis koos EAS-ga

2. novembrist 2012  1. novembrini 2013 aitas  Breketravi OÜ-l põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm.


Далее »

Дни зубных врачей 2013

Eesti hambaarstidel on traditsiooniks saanud kohtuda igal aastal Tartus. Konverentsi raames sai kuulata huvitavaid ettekandeid hammaste kulumise ja liigesprobleemide teemadel. 

Tartu Vanemuise Kontserdimaja


Messil olid esindatud ka suuremad ortodontiliste vahendite tootjad (Ortomax- Damon breketid).

Далее »

89 Конференция Европейского сообщества ортодонтов.

Конференция Европейского сообщества ортодонтов в этом году прошла в невероятно красивом Harpa Concert Hall and Conference Center в городе Reykjavikis,Island. Который получил премию ЕС в 2013 году, как самое современное архитектурное здание.На конференции европейского сообщества ортодонтов на выставке врачи ознакомились с новейшими продуктами и технологиями в области ортодонтии.
 

   

Основными темами лекций было отсутствие зубов, междисциплинарной стоматологии и 3D-рентген.
Др Reet Karelson с президентом Европейского общества ортодонтов Dr. Arni Thordarsoniga
Dr Reet Karelson koos Euroopa Ortodontide Seltsi presidendi Arni Thordarsoniga

Далее »

После того, как брекеты наклеены.

После того, как брекеты наклеены вы не чувствуете дискомфорт. Выравнивающая зубы, железная дуга, активизируетса по-тихоньку при температуре полости рта. Обычно пациенты привыкают к брекетам уже в течении нескольких дней.


Далее »

В гостях у зубного!

Многие дети побывали сегодня у зубного врача впервые.  Надеемся, что это был приятный опыт! Дети должны посещать зубного 1-2 раза в год. Очень важно объяснить своему ребёнку еще дома, что делают у зубного. Достаточно информации облегчет совместную работу зубного и ребёнка.


Далее »

Дни здоровья полости рта в Эстонии.

Союз Зубных врачей Эстонии устроил информационный день в торговом центре Solaris  , цель которого была поделиться информацией о гигиене и здоровье полости рта.

О необходимости ортодонтического лечения и о возможностях брекетов рассказала доктор Рээт Карелсон.Joonistatti suhkrukella ja räägiti, kuidas on võimalik oma hammaste eest paremini hoolt kanda.

Далее »

Выравнивание зубов при помощи системы Invisalign

Система прозрачных капп Invisalign -это альтернатива брекетов, с помощью которых корректируютя такие проблемы, как неправильное расположение зубов и неправильный прикус. По сравнение с обычными брекетами, с каппой Invisalign намного проще следить за гигиеной полости рта. И плюс ко всему каппа бесцветна и практически не заметна во рту!


Далее »

Больше информации о возможностях брекетов. 

Кривые зубы создают проблемы детям и взрослым. Люди часто стесняются улыбаться, и у многих не хватает времени или храбрости, что бы обратиться к ортодонту. Тем не менее многие нуждаются в хорошем совете и узнать больше о возможностях выравнивания зубов.

Eesti Päevalehe Hambaleht


Далее »

Incognito брекеты

Ортодонтическое лечение системой   позволит выровнять зубы без брекетов, которые видно. Вся конструкция изготавливается индивидуально для каждого пациента. Брекеты клеятся с внутренней стороны зуба, и никто не заметит, что у вас брекеты!

Далее »
Телефон: (+372)5049423|  Faehlmanni 5 |  Tallinn 10125