Me teame, et naeratus on meie isikupära peegeldus ning oluline osa meie enesekindlusest. Kuid mida teha, kui meie hammaste seisund ei vasta meie soovidele? Just siis tulebki appi kaperavi – innovaatiline ja kaasaegne lähenemine hammaste reastamisele. Üks meie patsient otsustas astuda sammu kaunima naeratuse poole ning nüüd soovib ta jagada oma muljeid ja tulemusi.

Kaperavi muutis minu naeratuse ja elukvaliteedi

Kaperavi edulugu. Naise portree naeratusega


“Mu hambad olid väga kehvas seisus, etteulatuvad ja suure vahega esihammaste vahel. Aastate jooksul olin püüdnud erinevate hambaarstide juurest abi leida, kuid ikka jõuti tõdemuseni, et igemed on liiga nõrkad implantaatide jaoks, breketite järjekorrad olid metsikud ning tundus, et lahendust polegi. Lõpuks jõudsin  guugeldades kapedeni, nendest ei olnud ma varem kuulnud, kuid sain ootamatult aja Reet Kalle juurde konsultatsiooni ning edasine oli minu jaoks juba justkui lotovõit. Keegi ütles, et saame mu hambad korda. See kõlas liiga hästi, et olla tõsi. 

Võin julgelt öelda, et esimese hooga olin ma skeptiline. Kuidas see kõik töötab? Saan ma nende kandmisega hakkama? Kas ma saan hakkama elastikutega? Kuidas ma end tunnen? Ja veelkord – kuidas see töötab, kuidas saab sel meetodil, mis tundus nii imelihtne ja valutu, olla tulemus. Kõigest kaheksa kuuga.

Kapede kandmisest

Muidugi oli kapede kandmine alguses keeruline, mitte valus, vaid harjumatu. Söömiseks nende suust ära võtmine ja esialgu pudistades rääkimine olid paras peavalu, rääkimata sellest, kuidas ma alguses pusisin peegli ees elastikute paika saamisega. Juba paari nädalaga oli kapede suust ära võtmine-tagasi panemine täiesti loomulik ning elastikuid võisin ära võtta-tagasi panna pimesilmi, just nii nagu lubati. Eeliseks näiteks breketite ees oli see, et neid ei olnud üldse näha ega arugi saada, et mul midagi suus on, lisaks jäi ära igasugune pinguldamine ja valu, mida mäletasin kunagi breketite kandmisest. 

 Tulemused hakkasid end näitama üsna kiiresti, juba paari kuuga oli mu suu ja naeratus eelnevaga juba öö ja päev ning olin põnevil, et näha lõpptulemust, nüüd ma tõesti uskusin, et kaped toimivad ning üsna pea ei pea ma enam oma naeratust käega varjama. Nii nagu olin seda teinud viimased 15+ aastat. Nagu mainitud, olin kunagi, teismelisena, juba breketeid kandnud, kuid aastatega vajus tulemus tagasi ning aastatega oli asi aina hullemaks läinud. 

Kokkusattumusena vahetasin töökohta just siis kui olin kapede kandmise lõpetanud. Fotosessioonil kodulehe jaoks sain esimest korda naeratada. Ma mäletan, kuidas fotograaf ütles, et naerata julgemalt ning pidin talle pidevalt ütlema, et ma alles õpin naeratama, see on minu jaoks uudne kogemus. “

Konsultatsioon on esimene samm sinu unistuste naeratuse poole. Võta ühendust meie meeskonnaga ja broneeri aeg, et alustada oma kaperavi teekonda. Oleme siin, et toetada sind igal sammul ning tagada, et sa saavutad soovitud tulemused.


Loe lisaks: Kaua kestab kaperavi?